Dagvoorzitter en facilitator. Creatieve en degelijke begeleiding.

Een dagvoorzitter die meer doet dan alleen de tijd bewaken

Dagvoorzitter Marcoen Hopstaken

Je organiseert een conferentie, symposium of strategiedag. Het programma is strak, de sprekers zijn goed, maar je weet: het succes hangt ook af van de dagvoorzitter. Iemand die de boel bij elkaar houdt, de energie in de zaal voelt en zorgt dat het een dag wordt die blijft hangen.
Geen neutrale timekeeper die alleen maar aankondigt. Maar een dagvoorzitter die verbindt, verrast en energie brengt. Die de rode draad zichtbaar maakt en inhoudelijk meekomt.
Dat is waar Marcoen het verschil maakt.

Wat maakt Marcoen anders?

Marcoen is geen standaard dagvoorzitter. Met 15 jaar ervaring als radioverslaggever weet hij hoe je verhalen vertelt, doorvraagt en luistert naar wat er echt speelt. Als theatermaker en improvisator kan hij een zaal lezen, inspelen op het moment en omgaan met het onverwachte.
Hij brengt creativiteit, humor en verrassing – niet als gimmick, maar omdat het mensen wakker houdt en betrokken maakt. De inhoud blijft altijd centraal staan, maar de vorm is allesbehalve saai.
Of het nu gaat om een zakelijke conferentie, een innovatiedag of een strategiesessie – Marcoen zorgt dat deelnemers niet alleen informatie krijgen, maar ook energie en inspiratie meenemen naar huis.

Twee rollen, één doel: jouw event laten slagen!

Dagvoorzitter en moderator

Als dagvoorzitter of moderator houdt Marcoen de regie over het programma. Hij introduceert sprekers, leidt paneldiscussies, stelt de vragen die de zaal wil stellen en zorgt dat alles op tijd loopt – zonder dat het geforceerd of stijf aanvoelt.
Hij bereidt zich grondig voor op de inhoud en de context van jouw organisatie, zodat hij relevant kan doorvragen en verbindingen kan leggen tussen verschillende onderdelen van het programma. Deelnemers voelen dat er iemand aan het roer staat die snapt waar het over gaat.
Voor conferenties, symposia, jaarcongresssen en bedrijfsevents waar je een dagvoorzitter zoekt die meer doet dan aankondigen.

Facilitator creatieve sessies

Naast dagvoorzitterschap begeleidt Marcoen ook strategiesessies en brainstorms als procesbegeleider. Hij zorgt dat iedereen meedoet, dat creativiteit loskomt en dat jullie tot concrete resultaten komen.
Met theatertechnieken maakt hij groepsprocessen levendig en productief. Hij helpt teams om buiten de gebaande paden te denken en zorgt dat creatieve energie omgezet wordt in bruikbare inzichten.
Ideaal voor innovatiedagen, strategiesessies en brainstorms waar je niet alleen wilt praten, maar ook echt verder wilt komen.

Voor wie is dit?

Marcoen werkt voor zakelijke organisaties, overheidsinstellingen en non-profitorganisaties die een event organiseren dat ertoe doet. Of het nu gaat om:

  • Een conferentie of symposium met 50 tot 300 deelnemers
  • Een strategiedag waar de koers voor het komende jaar bepaald wordt
  • Een innovatiedag waar medewerkers buiten hun comfortzone moeten
  • Een jaarcongres dat niet alleen informatief maar ook inspirerend moet zijn
  • Een paneldiscussie waar échte discussie ontstaat in plaats van beleefd knikken


Als je alleen een timekeeper nodig hebt die namen afleest, dan is Marcoen niet de juiste keuze. Maar als je iemand zoekt die jouw event naar een hoger niveau tilt met creativiteit, humor en inhoudelijke scherpte – dan wel.

Wat levert het op?

Wat klanten zeggen

Marcoen heeft zich goed voorbereid waardoor de voorbeelden en uitwerking relevant waren voor de groep. Al met al een erg leuke en tevens zinvolle presentatie.”

Directeur IT-bedrijf

Het resultaat

Een event dat niet alleen goed georganiseerd is, maar ook energie geeft. Deelnemers die betrokken blijven, sprekers die op hun best zijn, en een dagvoorzitter die zorgt dat alles soepel verloopt – met een vleugje verrassing.

Klaar om jouw event anders aan te pakken?

Neem contact op voor een vrijblijvend gesprek. Marcoen vertelt je graag hoe hij jouw conferentie, symposium of strategiedag kan versterken.

Inzetbaarheid

Als dagvoorzitter is Marcoen inzetbaar:

Marcoen is ook beschikbaar voor engelstalige bijeenkomsten.

MARCOEN HOPSTAKEN, DAGVOORZITTER MET INHOUD EN INTERACTIE

Informeer dan nu naar de mogelijkheden om mij als dagvoorzitter in te zetten.

Proversie workshop

Wat zeggen onze klanten

Marcoen als dagvoorzitter

Van een dagvoorzitter verwacht je een aantal dingen. Strakke tijdsplanning waar nodig, maar ook omgaan met veranderingen als de situatie daarom vraagt. Je wilt dat je deelnemers op een ontspannen manier worden benaderd en bij interviews of discussies wil je een scherpe interviewstijl. Je wil ook dat een dagvoorzitter weet waar het over gaat, snel ingevoerd is en vooraf meedenkt over de bijeenkomst. En je wil een dagvoorzitter die ook achteraf meedenkt over hoe het de volgende keer nog beter kan. En, heel belangrijk, je wil ook gewoon lekker met iemand kunnen werken.

Ben je op zoek naar een spreker?

Bel met 06-53370909 of stuur een e-mail naar actie@proversie.nl